Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32672Z5154J289
B32672Z5154J289
B32672Z5154J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32672Z5154J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32672Z5154J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 5% 520VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3840 pcs
Product parameter
Osa numero B32672Z5154J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 5% 520VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva