B32674E8155K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32674E8155K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B32674E8155K000 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 1.5UF 10% 1.05KVDC RAD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 800 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | B32674E8155K000 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 1.5UF 10% 1.05KVDC RAD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 72678 pcs | Tietolomake | B32674-B32678 Series |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | 1050V (1.05kV) |
| Voltage Rating - AC | - | Toleranssi | ±10% |
| päättyminen | PC Pins | Sarja | B32674 |
| Arvioinnit | - | Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | Radial | Muut nimet | B32674E8155K B32674E8155K-ND |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 105°C | Asennustyyppi | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | Long Life | Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 1.5µF Film Capacitor 1050V (1.05kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapasitanssi | 1.5µF |