Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32676E3126K000
B32676E3126K000
B32676E3126K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32676E3126K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32676E3126K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 12UF 10% 300VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
720 pcs
Product parameter
Osa numero B32676E3126K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 12UF 10% 300VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31230 pcs Tietolomake B32674-B32678 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm)
Sarja B32676 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-2950
B32676E3126K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.280" (32.50mm) ominaisuudet Long Life
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 12µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 12µF Sovellukset DC Link, DC Filtering