Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32676E4565K000
B32676E4565K000
B32676E4565K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32676E4565K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32676E4565K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5.6UF 10% 450VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
Product parameter
Osa numero B32676E4565K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5.6UF 10% 450VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 43354 pcs Tietolomake B32674-B32678 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 450V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
Sarja B32676 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-2961
B32676E4565K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.122" (28.50mm) ominaisuudet Long Life
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 5.6µF Sovellukset DC Link, DC Filtering