Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32676G3306J000
B32676G3306J000
B32676G3306J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32676G3306J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32676G3306J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 30UF 5% 300VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero B32676G3306J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 30UF 5% 300VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11250 pcs Tietolomake B32674-B32678 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 300V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm)