Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32778G9506K000
B32778G9506K000
B32778G9506K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32778G9506K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32778G9506K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 50UF 10% 900VDC RAD 4LD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B32778G9506K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 50UF 10% 900VDC RAD 4LD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7175 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 900V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
Sarja B32778 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial - 4 Leads
Muut nimet 495-76126
B32778G9506K
B32778G9506K000-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 2.067" (52.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm) ominaisuudet Long Life
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.6 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 50µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads kapasitanssi 50µF