Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32778J8277K000
B32778J8277K000
B32778J8277K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32778J8277K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32778J8277K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 270UF 10% 800VDC 12DIP
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 982 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero B32778J8277K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 270UF 10% 800VDC 12DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 982 pcs Tietolomake B32774,76,78 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 800V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 2.264" L x 5.118" W (57.50mm x 130.00mm)
Sarja B32778 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 12-DIP
Muut nimet 495-6930
B32778J8277K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 2.067" (52.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 2.283" (58.00mm) ominaisuudet Long Life
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2 mOhms Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 270µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized 12-DIP kapasitanssi 270µF