Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32913A3154M000
B32913A3154M000
B32913A3154M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32913A3154M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32913A3154M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 20% 760VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
2880 pcs
Product parameter
Osa numero B32913A3154M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.15UF 20% 760VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 87436 pcs Tietolomake B32911-16 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 760V
Voltage Rating - AC 330V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
Sarja B32913 Arvioinnit X1
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-3249
B32913A3154M
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.886" (22.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.591" (15.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.15µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 0.15µF Sovellukset EMI, RFI Suppression