Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32922C3474K289
B32922C3474K289
B32922C3474K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32922C3474K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32922C3474K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B32922C3474K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva