Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32926B4825K000
B32926B4825K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32926B4825K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32926B4825K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 8.2UF 650VDC RAD 4LD
(Yhdysvaltain dollareina)
180 pcs
Product parameter
Osa numero B32926B4825K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 8.2UF 650VDC RAD 4LD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6603 pcs Tietolomake B32924x4, B32926x4, X2 Class
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 650V
Voltage Rating - AC 350V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.654" L x 1.299" W (42.00mm x 33.00mm)
Sarja B32924*4 Arvioinnit X2
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial - 4 Leads
Muut nimet B32926B4825K Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.476" (37.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.890" (48.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP) Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µF Film Capacitor 350V 650V Polypropylene (PP) Radial - 4 Leads
kapasitanssi 8.2µF Sovellukset EMI, RFI Suppression