Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32928A4156K000
B32928A4156K000
B32928A4156K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32928A4156K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32928A4156K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 15.0UF 10% 350VAC RADIA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero B32928A4156K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 15.0UF 10% 350VAC RADIA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7156 pcs Tietolomake B32924x4, B32928x4 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 650V
Voltage Rating - AC 350V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
Sarja B32928*4 Arvioinnit X2
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial - 4 Leads
Muut nimet 495-76661
B32928A4156K
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Lead Spacing 2.067" (52.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP) Yksityiskohtainen kuvaus 15µF Film Capacitor 350V 650V Polypropylene (PP) Radial - 4 Leads
kapasitanssi 15µF Sovellukset EMI, RFI Suppression