Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32932A3104K000
B32932A3104K000
B32932A3104K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32932A3104K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32932A3104K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 305VAC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32932A3104K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 305VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 209126 pcs Tietolomake B32932-36 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 305V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Sarja B32932 Arvioinnit AEC-Q200, X2
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-4349
B32932A3104K
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial
kapasitanssi 0.1µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression