Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37641K7475K62
B37641K7475K62
B37641K7475K62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37641K7475K62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37641K7475K62
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B37641K7475K62 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 386446 pcs Tietolomake HighCap X5R,X7R Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.053" (1.35mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sarja B37641K Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet 495-1904-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset General Purpose