Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37871K1150J060
B37871K1150J060
B37871K1150J060
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37871K1150J060 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37871K1150J060
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 15PF 100V NP0 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37871K1150J060 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 15PF 100V NP0 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5264 pcs Tietolomake Multilayer ceramic capacitors
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.035" (0.90mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)