Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37940K5102J070
B37940K5102J070
B37940K5102J070
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37940K5102J070 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37940K5102J070
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1000PF 50V NP0 0805
Product parameter
Osa numero B37940K5102J070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1000PF 50V NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4941 pcs Tietolomake Multilayer ceramic capacitors
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.028" (0.70mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)