Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37940K5330J060
B37940K5330J060
B37940K5330J060
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37940K5330J060 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37940K5330J060
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 33PF 50V NP0 0805
Product parameter
Osa numero B37940K5330J060 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 33PF 50V NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5808 pcs Tietolomake Multilayer ceramic capacitors
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.028" (0.70mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)