Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37940K5560J070
B37940K5560J070
B37940K5560J070
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37940K5560J070 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37940K5560J070
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 56PF 50V NP0 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37940K5560J070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 56PF 50V NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4186 pcs Tietolomake Multilayer ceramic capacitors
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.028" (0.70mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)