Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37941K5102K070
B37941K5102K070
B37941K5102K070
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37941K5102K070 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37941K5102K070
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
Product parameter
Osa numero B37941K5102K070 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1000PF 50V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4435 pcs Tietolomake X7R Chip Cap
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.024" (0.60mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)