Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37950K1154K072
B37950K1154K072
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37950K1154K072 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37950K1154K072
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.15UF 100V X7R 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37950K1154K072 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.15UF 100V X7R 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4845 pcs Tietolomake X7R Chip Cap
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.051" (1.30mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja B37950K Arvioinnit AEC-Q200
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet B37950K1154K 72
B37950K1154K72
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount, MLCC Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 0.15µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
kapasitanssi 0.15µF Sovellukset Automotive