Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37979N1220J000
B37979N1220J000
B37979N1220J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37979N1220J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37979N1220J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 22PF 100V NP0 RADIAL
Product parameter
Osa numero B37979N1220J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 22PF 100V NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5071 pcs Tietolomake C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)