Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37979N1561J000
B37979N1561J000
B37979N1561J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37979N1561J000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37979N1561J000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 560PF 100V NP0 RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37979N1561J000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 560PF 100V NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5781 pcs Tietolomake C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)