Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37979N5121J054
B37979N5121J054
B37979N5121J054
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37979N5121J054 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37979N5121J054
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37979N5121J054 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5676 pcs Tietolomake C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Sarja B37979N Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-1026-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Formed Leads - Kinked Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 120pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapasitanssi 120pF Sovellukset RF, Microwave, High Frequency