Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37981M1153K000
B37981M1153K000
B37981M1153K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37981M1153K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37981M1153K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.015UF 100V X7R RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B37981M1153K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 0.015UF 100V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4469 pcs Tietolomake X7R Leaded
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)