Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > B37987F5105K000
B37987F5105K000
B37987F5105K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B37987F5105K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B37987F5105K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL
Product parameter
Osa numero B37987F5105K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4001 pcs Tietolomake X7R Leaded
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)