Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41042A3568M
B41042A3568M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41042A3568M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41042A3568M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41042A3568M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4754 pcs Tietolomake B41042 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 10V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja B41042
Ripple Current @ Low Frequency 2.352A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.613A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41042A3568M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 50 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 5600µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 5600µF