Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41042A566M
B41042A566M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41042A566M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41042A566M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Product parameter
Osa numero B41042A566M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5942 pcs Tietolomake B41042 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 80V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja B41042
Ripple Current @ Low Frequency 357mA @ 120Hz Arvioinnit -