Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41252A8109M000
B41252A8109M000
B41252A8109M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41252A8109M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41252A8109M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero B41252A8109M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 63V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 25217 pcs Tietolomake B41252 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B41252
Ripple Current @ Low Frequency 4.74A @ 120Hz Arvioinnit -