Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41456B4479M000
B41456B4479M000
B41456B4479M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41456B4479M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41456B4479M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 20% 16V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero B41456B4479M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 20% 16V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9101 pcs Tietolomake B41456,58 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.406" Dia (35.70mm) Sarja B41456
Ripple Current @ Low Frequency 11A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet 495-4216
B41456B4479M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.500" (12.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 13 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 3.177" (80.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 16 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 47000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 16 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 47000µF Sovellukset General Purpose