Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41456B7159M000
B41456B7159M000
B41456B7159M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41456B7159M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41456B7159M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 40V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero B41456B7159M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 40V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7749 pcs Tietolomake B41456,58 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.406" Dia (35.70mm) Sarja B41456
Ripple Current @ Low Frequency 8.3A @ 100Hz Arvioinnit -