Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41456B9478M000
B41456B9478M000
B41456B9478M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41456B9478M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41456B9478M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41456B9478M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 100V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5055 pcs Tietolomake B41456,58 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.406" Dia (35.70mm) Sarja B41456
Ripple Current @ Low Frequency 6.7A @ 100Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can - Screw Terminals Muut nimet 495-4229
B41456B9478M
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.500" (12.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 35 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 3.177" (80.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 40 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 4700µF Sovellukset General Purpose