Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41505A4159M000
B41505A4159M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41505A4159M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41505A4159M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
Product parameter
Osa numero B41505A4159M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 41355 pcs Tietolomake B41505 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B41505
Ripple Current @ Low Frequency 2.8A @ 100Hz Arvioinnit -