Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41560A8688M000
B41560A8688M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41560A8688M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41560A8688M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 63V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41560A8688M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 6800UF 20% 63V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4386 pcs Tietolomake B41560,80 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.406" Dia (35.70mm) Sarja B41560
Ripple Current @ Low Frequency 6A @ 100Hz Arvioinnit -