Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41560A9339M000
B41560A9339M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41560A9339M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41560A9339M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
32 pcs
Product parameter
Osa numero B41560A9339M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33000UF 20% 100V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1130 pcs Tietolomake B41560,80 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 3.028" Dia (76.90mm) Sarja B41560
Ripple Current @ Low Frequency 21A @ 100Hz Arvioinnit -