Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41570E4339Q000
B41570E4339Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41570E4339Q000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41570E4339Q000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33000UF 16V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41570E4339Q000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33000UF 16V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4035 pcs Tietolomake B41550,70 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.406" Dia (35.70mm) Sarja B41570
Ripple Current @ Low Frequency 12A @ 100Hz Arvioinnit -