Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41580A7479M000
B41580A7479M000
B41580A7479M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41580A7479M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41580A7479M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 20% 40V SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
Product parameter
Osa numero B41580A7479M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47000UF 20% 40V SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4281 pcs Tietolomake B41560,80 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 2.032" Dia (51.60mm) Sarja B41580
Ripple Current @ Low Frequency 14A @ 100Hz Arvioinnit -