Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41605A5129M008
B41605A5129M008
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41605A5129M008 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41605A5129M008
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 25V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
224 pcs
Product parameter
Osa numero B41605A5129M008 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 12000UF 20% 25V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12487 pcs Tietolomake B41605 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B41605
Ripple Current @ High Frequency 9A @ 10kHz Arvioinnit -