Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41691A7128Q7
B41691A7128Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41691A7128Q7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41691A7128Q7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 40V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 26126 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3080 pcs
Product parameter
Osa numero B41691A7128Q7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 40V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 26126 pcs Tietolomake B41691, 41791 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia x 1.142" L (20.00mm x 29.00mm) Sarja B41691
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41691A7128Q 7
B41691A7128Q007
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. -
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 33 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 55 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 55 mOhm @ 100Hz
kapasitanssi 1200µF Sovellukset Automotive