Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41692A5508Q7
B41692A5508Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41692A5508Q7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41692A5508Q7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5000UF 25V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 17195 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero B41692A5508Q7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5000UF 25V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 17195 pcs Tietolomake B41692, 41792 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm) Sarja B41692
Ripple Current @ High Frequency 6.6A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41692A5508Q 7
B41692A5508Q007
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant impedanssi 27 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 37 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 5000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 37 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 5000µF