Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41692A7687Q9
B41692A7687Q9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41692A7687Q9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41692A7687Q9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 40V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 52100 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
Product parameter
Osa numero B41692A7687Q9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 40V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 52100 pcs Tietolomake B41692, 41792 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm) Sarja B41692
Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41692A7687Q 9
B41692A7687Q009
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant impedanssi 90 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) 170 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 170 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 680µF