Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41693A5108Q9
B41693A5108Q9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41693A5108Q9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41693A5108Q9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 43479 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B41693A5108Q9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 43479 pcs Tietolomake B41693, 41793 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm) Sarja B41693
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41693A5108Q 9
B41693A5108Q009
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 55 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 130 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 130 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset Automotive
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B41693A107Q9
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 100UF 75V AXIAL
  • Varastossa:65362
  • Osa#:B41693A108Q7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 1000UF 75V AXIAL