Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41694A5188Q7
B41694A5188Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41694A5188Q7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41694A5188Q7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 25V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 23450 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero B41694A5188Q7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1800UF 25V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 23450 pcs Tietolomake B41694,41794 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.787" Dia x 1.142" L (20.00mm x 29.00mm) Sarja B41694
Ripple Current @ High Frequency 5A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41694A5188Q 7
B41694A5188Q007
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 19 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 44 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 44 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 1800µF Sovellukset Automotive
Liittyvät tuotteet
B41694A5477Q7 Image
  • Osa#:B41693B477Q7
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP ALUM 470UF 75V AXIAL