Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41694A7477Q9
B41694A7477Q9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41694A7477Q9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41694A7477Q9
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 40V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 45854 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero B41694A7477Q9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 40V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 45854 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension - Sarja B41694
Ripple Current @ High Frequency 2.9A @ 10kHz Arvioinnit -