Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41695A5108Q7
B41695A5108Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41695A5108Q7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41695A5108Q7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 53183 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3200 pcs
Product parameter
Osa numero B41695A5108Q7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 25V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 53183 pcs Tietolomake B41695, 41795 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.551" Dia x 0.984" L (14.00mm x 25.00mm) Sarja B41695
Ripple Current @ High Frequency 1.55A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41695A5108Q007
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 160 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 230 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 230 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset Automotive