Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41695A7687Q7
B41695A7687Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41695A7687Q7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41695A7687Q7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 40V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 45188 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
3200 pcs
Product parameter
Osa numero B41695A7687Q7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 40V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 45188 pcs Tietolomake B41695, 41795 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 40V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.551" Dia x 1.181" L (14.00mm x 30.00mm) Sarja B41695
Ripple Current @ High Frequency 1.9A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41695A7687Q007
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 130 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 205 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 205 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 680µF Sovellukset Automotive