Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41696A5508Q7
B41696A5508Q7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41696A5508Q7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41696A5508Q7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5000UF 25V AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 15966 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero B41696A5508Q7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 5000UF 25V AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 15966 pcs Tietolomake B41696, 41796 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.827" Dia x 1.535" L (21.00mm x 39.00mm) Sarja B41696
Ripple Current @ High Frequency 5.3A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Can Muut nimet B41696A5508Q 7
B41696A5508Q007
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
impedanssi 15 mOhms Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 5000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 25 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 5000µF Sovellukset Automotive