Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41789K8477Q001
B41789K8477Q001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41789K8477Q001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41789K8477Q001
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 63V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3200 pcs
Product parameter
Osa numero B41789K8477Q001 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19640 pcs Tietolomake B41689, 41789 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 63V
Toleranssi -10%, +30% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja B41789
Ripple Current @ High Frequency 4.8A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41789K8477Q1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Lead Spacing 0.650" (16.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 41 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 131 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 131 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset Automotive