Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41821A4227M8
B41821A4227M8
B41821A4227M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41821A4227M8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41821A4227M8
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
Product parameter
Osa numero B41821A4227M8 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 526181 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm) Sarja B41821
Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz Arvioinnit -