Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41821A6567M000
B41821A6567M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41821A6567M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41821A6567M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero B41821A6567M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 136219 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm) Sarja B41821
Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz Arvioinnit -