Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41821A9474M7
B41821A9474M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41821A9474M7 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41821A9474M7
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41821A9474M7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4672 pcs Tietolomake B41821, 43821 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja B41821
Ripple Current @ Low Frequency 10mA @ 120Hz Arvioinnit -