Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > B41827A9106M
B41827A9106M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B41827A9106M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B41827A9106M
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B41827A9106M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4710 pcs Tietolomake B41827_43827 Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja B41827
Ripple Current @ Low Frequency 75mA @ 120Hz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41827A9106M000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 10µF